Пастор Віктор Миколайович Григоренко


Віктор Миколайович Григоренко

Віктор Миколайович Григоренко народився 22 квітня 1961 року в місті Києві в сім’ї, де була віруюча мама і наближений тато, який пізніше прийняв Господа і був дияконом сільської церкви. З 12 років Віктор почав брати активну участь в молодіжному служінні КСЦ: грати на гітарі в струнному оркестрі, потім в естрадному, співати в молодіжному хорі. В 15 років покаявся і прийняв водне хрещення по вірі.

З 1979 по 1981 Віктор Миколайович служив в армії. В 1985 році він одружився на Ганні Павлівні Свідерській. Бог подарував подружжю двох чудових дітей: Мар’яну і Богдана. Брат Віктор продовжував служіння в хорі, спочатку в молодіжному, потім в основному.

В 2001 році Віктор Миколайович був рукопокладений на дияконське служіння, а в 2004 році рукопокладений на пасторське служіння в КСЦ. Брав активну участь в будівництві Недільної школи, був відповідальним пастором молодіжного служіння, започатковував різні напрямки служіння (Причорнобильська зона, газета «Світильник», сайт, сімейне служіння).

З тієї причини, що в Радянському Союзі віруючому практично не було можливості отримати вищу освіту, Віктор Миколайович розпочав активне навчання з 2000 року: у 2002-му закінчив Києво-Святошинську Біблійну школу за програмою «Християнська Біблійна освіта», у 2005-му отримав ступінь бакалавра ділового адміністрування в Міжнародному християнському університеті у Відні, у 2008-му отримав ступінь бакалавра пастирського служіння в Ірпінській Біблійній Семінарії, а у 2009-му отримав диплом магістра з менеджменту Європейського Університету.

В 2008 році Віктор Григоренко був запрошений керівництвом Союзу ЄХБ очолити Київський Християнський Університет, в якому пропрацював до пенсії, а саме до 2021 року.

Зараз в Церкві Віктор Миколайович задіяний в різних напрямках пастирського служіння: адміністративні питання, списки членів Церкви, похорони, відвідини, душеопікунські бесіди тощо.

Контакти

м. Київ, вулиця Олександрівська, 33


© . Всі права захищені