Пастор Джоел Матчак


Джоел Матчак

Джоел народився і виріс у багатодітній християнській сім’ї у м.Мантіка, штат Каліфорнія, США. Джоел здобув освіту разом зі своєю сестрою та сімома братами вдома, де їхня мати навчала дітей любити Бога всім серцем і служити іншим, хто як тільки може. Джоел покаявся і прийняв хрещення, коли йому було 12 років.

Мрією Джоела в дитинстві було стати місіонером. У 1999 році Джоел разом зі своїм старшим братом Джейкобом вирушив до Москви у свою першу місіонерську подорож. Саме тоді Джоел зрозумів, що Бог закликає його стати місіонером. Наступні 9 років Джоел служив Господу в Москві у дитячому будинку та в спеціальній школі з поглибленим вивченням англійської. Саме в роки його перебування в Москві Господь почав навчати Джоела жертовному служінню, і саме там він полюбив слов’ян.

У 2009 році місіонерська організація, з якою Джоел працював у Москві, відкрила офіс в українському місті Ірпінь, і Джоел перейшов на посаду менеджера цього офісу. У травні 2009 року Джоел одружився з Лоріан Ходждон, а за п’ять місяців вони переїхали в Україну і стали жити в Ірпені Київської області.

Більша частина служіння Джоела, починаючи з його років у Росії та років, проведених ним із Лоріанн в Україні, пов’язана з дітьми. З милості Божої Джоел організував і провів понад п’ятдесят дитячих, підліткових та молодіжних таборів.

Джоел і Лоріан почали відвідувати Києво-Святошинську церкву в 2011 році, а в 2018 році Джоела попросили стати дияконом. В січні 2020 року Джоел був рукопокладений на пастирське служіння в тій церкві в Каліфорнії, яка посилала його на місіонерське служіння, а 18 жовтня 2020 року він був висвячений на душпастирське служіння вже у Києво-Святошинській церкві. Нині Джоел служить пастором молодіжного, підліткового та табірного служіння.

Контакти

м. Київ, вулиця Олександрівська, 33


© . Всі права захищені