Дитяча недільна школа Києво-Святошинської церкви запрошує на навчання!


24 вересня в Недільній школі розпочався новий навчальний рік. Пропонуємо вам згадати декілька беззаперечних фактів про важливість християнського навчання дітей, про які написано в Біблії.

 

Навчати дітей істинам Писання, Божим заповідям наказує Сам Бог:

І покладете ви ці слова Мої на свої серця та на свої душі, і прив’яжете їх на знака на руці своїй, і вони будуть пов’язкою між вашими очима. І будете навчати про них синів своїх, говорячи про них, коли ти сидітимеш у домі своїм, і коли ходитимеш дорогою, і коли лежатимеш, і коли вставатимеш. (Повт. 11:18-19)

 

Знання Біблії зберігає дітей та молодь від гріха і робить їх мудрими:

Чим додержить юнак у чистоті свою стежку? Як держатиметься Твоїх слів! (Пс. 119:9)

Твоя заповідь робить мудрішим мене від моїх ворогів, вона бо навіки моя! Я став розумніший за всіх своїх учителів, бо свідоцтва Твої то розмова моя! Став я мудріший за старших, бо держуся наказів Твоїх! (Пс. 119:98-100)

 

Найважливіше – знання Біблії необхідне для віри та спасіння дітей:

І ти знаєш з дитинства Писання святе, що може зробити тебе мудрим на спасіння вірою в Христа Ісуса. (1 Тим. 3:15)

 

Церква дбає про виховання та навчання не лише своїх членів, а й усіх, хто відвідує наші служіння, у тому числі дітей. Саме в Недільній школі особливо проявляється турбота церкви про дітей.

Цілі навчання у Недільній школі: порятунок дітей для вічного життя з Богом; правильний, здоровий спосіб життя, збереження дітей від гріха та зла; придбання добрих друзів, захист від впливу світу; привчання до читання Біблії, до молитви, до служіння Господу.

 

Цього навчального року заняття Недільної школи відбуваються у семи класах, у яких навчаються 60-70 дітей віком від 4 до 16 років.

Класи поділяються за віком. В аудиторіях є все необхідне для занять та спілкування. Є також дитяча кімната для малюків від 0 до 3 років.
Заняття відбуваються в неділю, з 10.00 до 12.00. Першу годину діти перебувають на спільному богослужінні, з 11.00 до 12.00 заняття проходять у класах.

Займаються з дітьми 25 підготовлених викладачів та помічників. Це переважно молоді брати і сестри, які люблять Бога, люблять церкву, люблять дітей. Усі викладачі – посвячені християни, яким ви можете сміливо довірити ваших дітей.

 

Відповідальність за навчання дітей Слову Божому лежить насамперед на батьках. Недільна школа об’єднує зусилля батьків та церкви з навчання дітей та підлітків.

Тому подбайте про те, щоб ваші діти, їхні друзі та діти ваших друзів навчалися у нашій Недільній школі – для порятунку їхніх безсмертних душ та для благословення їхнього земного життя!

 

Контактні телефони:

+38(050) 717-89-29 – Володимир Павлович, директор школи

+38(067) 745-21-44 – Надія Олексіївна, завуч школи

Контакти

м. Київ, вулиця Олександрівська, 33


© . Всі права захищені