Пастор Андрій Сергійович Сідляренко


Андрій Сергійович Сідляренко

Андрій Сергійович Сідляренко народився у місті Києві, в сім’ї, що дотримувалась православних традицій. Під впливом бабусі отримав основу для пізнання Бога, а з євангельським вченням ознайомився в 2000 році у процесі читання Нового Заповіту та завдяки запрошенню одногрупником в Церкву ЄХБ.

Хрещення прийняв у Києво-Святошинській Церкві в 2001 році, а у 2003 році поєднав своє життя з Іриною. І згодом народилися дві доньки – Анна і Анастасія.

В 2007 році був рукопокладений на дияконське, а в 2020 році – на пасторське служіння. Протягом християнського життя закінчив різні християнські курси та семінарію.

У 2021 році закінчив Ірпінську біблійну семінарію за програмою «Біблійне душепіклування» з присвоєнням ступеня магістра пасторського служіння та богослов’я (Master of Divinity), а в 2023 році отримав ступінь магістра теології (Master of Theology).

Також має ступінь магістра філології української мови і літератури, викладач, літературний редактор.

У Церкві проводить групи з підготовки до хрещення, за потреби бере участь у перекладі служіння жестовою мовою та відповідальний за школу проповідників. З 2018 року працює у сфері християнської освіти.

Контакти

м. Київ, вулиця Олександрівська, 33


© . Всі права захищені