ВВоронькове… Как все прошло…


Друзья! Не так давно, но и не так недавно состоялась очередная поездка молодежи в Вороньков. Была затронута очень интересная и важная тема – Влияние социальных сетей на общество. О том, как все прошло было много отзывов. Только некоторые из них вы сможете прочитать ниже:

“Духовна частина та сам розпорядок менi сподобався, навiть дуже. Особливо менi було приємно бачити та побувати серед людей, якi переймаються тим, щоб належным чином прославити Бога та зростати духовно, дбаючи про тiснi взаємовiдносини з Спасителем!
Особливо менi сподобалася зустрiч з братими (так було в них в розкладi написано). Досить цiкаво та повчально почути їхню думку вiдносно тих подiй та обставин якi складаються в країнi. Але на мою думку треба було б трохи придiлити уваги єдностi молодi, знайомству (якщо вiдпочинок розрахований для не досить знайомих мiж собою людей, а тим бiльше якщо серед молодi є невiруючi). В основному мені все сподобалось!”

GFTiwyaoZkM

“Враження, в основному, позитивні. Багато спілкування, нові знайомства. Ще сподобалася тема і проповідники.”

“Мне понравилось это времяпровождения тем, что была хорошая программа, и она была не всегда обязательной, что очень важно в молодежных лагерях. Были неверующее люди, которых было очень приятно наставлять на путь истинный. Тема была хорошая, но не полностью открыта, хотелось бы более глубоко. Еда хорошая! В целом, отличный отдых для христианина, всегда нравилось в Воронькове, место красивое.”

6yq-FmJK9TY

“Дуже хороша поїздка, відпочинок, розваги, та саме головне це була тема соц. мереж та ЗМІ, їх вплив на наше життя і духовність, який вони несуть вплив і скільки часу забирають.”

OqelXDLeGjs

Контакти

м. Київ, вулиця Олександрівська, 33


© . Всі права захищені